PODRĘCZNIKI
Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej otrzymują w szkole na początku września zestaw darmowych ćwiczeń oraz podręczniki. Ćwiczenia są bezzwrotne, natomiast podręczniki są wypożyczone i w czerwcu trzeba je oddać.
Podręczniki i ćwiczenia odbierają uczniowie lub rodzice, którzy wcześniej powinni się zapoznać z zamieszczonym poniżej Regulaminem wypożyczania darmowych podręczników.
