Ważne ogłoszenia dla korzystających ze szkolnej stołówki
2020-12-01
Rodzice uczniów klas IV- VIII korzystających ze stołówki szkolnej proszeni są o wypełnienie załączonego poniżej wniosku w celu otrzymania zwrotu za obiady wykupione w październiku. Wniosek należy dostarczyć do stołówki do 15.12.2020r.
OPŁATA ZA POSIŁKI ZA MIESIĄC GRUDZIEŃ 2020r. WYNOSI:
77,00- do dnia 31.12.20
59,50- do dnia 23.12.20
Proszę o wcześniejszą...

